W dniach od 23 do 26 kwietnia 2014 r. odbyły się 20. targi Modern Bakery Moscow – jedyne targi w Rosji, które obejmują pełne spektrum branży piekarskiej i cukierniczej.

Od 19 lat targi Modern Bakery Moscow oznaczają sukces licznych firm w Rosji i krajach sąsiednich. Dzisiaj targi są jedną z najważniejszych międzynarodowych imprez przemysłu piekarniczego i cukierniczego na całym świecie, i uważane są za czołowe targi na rynkach rosyjskim i wschodnioeuropejskim. Tutaj spotyka się cała branża – małe firmy rzemieślnicze, wielkie piekarnie, producenci, technolodzy, usługodawcy i handlowcy. Targi cieszą się od lat stale rosnącą liczbą wystawców i odwiedzających profesjonalistów.

Decydenci z ponad 30 krajów spotykają się każdego roku na targach Modern Bakery Moscow, aby uzyskać informacje od wiodących firm w branży na temat najnowszych trendów i innowacji. Odwiedzający „na własnej skórze” poznają nowości rynkowe. Obszerny program ramowy z licznymi warsztatami, kursami prowadzonymi przez mistrzów, prezentacjami i seminariami daje szeroki obraz trendów w branży.

Targi Modern Bakery Moscow są wspierane przez wiodące zrzeszenia i instytuty w Rosji: Rosyjski Związek Piekarni, Ministerstwo Rolnictwa, Rosyjską Unię Młynarstwa i Zbóż, Unię Producentów Składników, Międzynarodową Akademię Przemysłu, Stowarzyszenie Producentów Słodyczy, Rosyjski Związek Producentów Lodów, Rosyjski Związek Kawy i wiele innych.

Źródło: Modern Bakery Moscow

Fot. P. Ejsmont