Zgłoś się do 15 stycznia, a zyskasz! Organizator Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego Bakepol w Lublinie zaprasza do współtworzenia nowej odsłony tego wydarzenia.

„Popuszczając pasa” warto sięgnąć po więcej! Zgłoś się do 15 stycznia, a zyskasz! Wielomiesięczna promocja w opłacie za wynajem powierzchni? Organizator zaprasza do kontaktu i do współtworzenia nowej odsłony Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego Bakepol w Lublinie, w dniach 9-12 września 2017.

Międzynarodowe Targi Poznańskie z pasją i biznesową uważnością organizują targi dla przemysłu piekarskiego i cukierniczego. Dla swoich klientów prowadzą promocję rzetelnie i ambitnie! Co najważniejsze pozyskują profesjonalnych zwiedzających, tak aby na stoiska docierali zawodowcy, którzy zainteresowani są maszynami i urządzeniami do swoich zakładów produkcyjnych, mieszankami i komponentami do piekarstwa oraz cukiernictwa, urządzeniami chłodniczymi, aparaturą kontrolno-pomiarową, asortymentem BHP, a także środkami transportu dla sektora piekarni i cukierni.

Więcej informacji >>>

Zgłoszenia >>>

Źródło i fot.: MTP