Holenderska firma Koma - lider chłodnictwa dla piekarnictwa i cukiernictwa, wybrała nowego przedstawiciela na Polskę. Została nim firma Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze.

Firma Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze została nowym przedstawicielem holenderskiej firmy Koma w Polsce. Już niedługo działanie urządzeń Komy będzie można zobaczyć w pokazowej piekarni Cream.                           

Koma to lider, jeśli chodzi o rozwiązania chłodnicze dla piekarni, cukierni i gastronomii. W jej ofercie można znaleźć m.in. chłodnicze instalacje kabinetowe oraz komorowe, poszerzone o rozwiązania indywidualne dopasowane do potrzeb każdego klienta. Innowacyjność - to słowo dobrze podkreśla produkty Komy. Wszystkie maszyny wyposażone są w specjalny system TeleGuard, który on-line pozwala monitorować pracę każdej z nich i maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo. Awarie, które mogą się pojawić, są natychmiast zgłaszane do kwatery głównej w Holandii i najczęściej również stamtąd naprawiane. System jest w stanie sprawdzić nawet to, czy przypadkiem ktoś nie zostawił uchylonych drzwi! To znacznie oszczędzi czas pracy.
Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze jest na rynku polskim od 20 lat. W ofercie posiada maszyny takich producentów jak: Koenig, Rondo, Comas (GEA), JAC, Diosna, Winterhalter i wielu innych. Firmy z całej Europy zaufały polskiemu przedstawicielowi, a teraz doszła do nich holenderska KOMA. Ostatecznie o wyborze Cream-u zadecydowało kilka czynników - duże doświadczenie nie tylko w sprzedaży, ale również w doradzaniu w zakresie piekarnictwa, kompetentni pracownicy oraz otwartość na nowości.

W razie jakichkolwiek pytań o maszyny firmy KOMA prosimy o kontakt z Product Managerem:

Adam Soroka
kom. 506 648 071
e-mail: adam.soroka@cream.pl

Źródło i fot. Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze