29-30 września 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyły się Targi Branżowe Savpol - odświeżona formuła autorskich targów, zamiast corocznych dni otwartych.

Odświeżona formuła autorskich targów, zamiast corocznych dni otwartych, to nowa jakość w branży piekarniczej, cukierniczej, lodziarskiej i HoReCa, która zyskała duże uznanie partnerów biznesowych firmy Savpol. Atrakcyjna lokalizacja to nie jedyna nowość na targach. W tym roku zdecydowano się na dwudniową edycję, by umożliwić uczestnictwo w niej jak największej ilości osób. Organizatorów cieszy znakomita frekwencja wśród osób odwiedzających, a szczególnie to, że w targach uczestniczyli Klienci z całej Polski.

Po raz pierwszy zorganizowano Ogólnopolskie Mistrzostwa Savpol dla cukierników, piekarzy i lodziarzy z atrakcyjnymi nagrodami dla najlepszych w swoim fachu. Udoskonalono także Strefę Pokazową, w której technolodzy, doradcy kulinarni oraz zagraniczni eksperci zaprezentowali praktyczne zastosowanie produktów z oferty firmy Savpol oraz mnóstwo inspiracji.

Uczestnictwo w targach branżowych było również okazją do zapoznania się z aktualnymi trendami na nadchodzący sezon jesienno-zimowy. Zresztą liczne nowości produktowe oraz inspirujące koncepty to elementy nieozdownie towarzyszące wydarzeniom organizowanym przez firmę. Największe zainteresowanie wzbudziły nowości produktowe, m.in. jesienne smaki lodów na komponentach Fabbri, słone przekąski na bazie mieszanek AlfaPro Granix, kawy Malongo, tartaletki Confiletas czy margaryny Vortella. Na szczególną uwagę zasługiwały liczne, inspirujące koncepty - innowacyjna i mobilna lodziarnia w kontenerze, food fingers, fit śniadania, kanapki na wiele sposobów i bakery corner. W Strefie Wystawowej pojawiło się jeszcze więcej dostawców niż w poprzednich edycjach. W tegorocznych targach wzięło udział blisko 80 firm z całego świata, prezentując bogatą ofertę surowców oraz specjalistycznego sprzętu dla branży piekarniczej, cukierniczej, lodziarskiej i HoReCa.

Organizatorzy jeszcze raz chcą podziękować w tym miejscu wszystkim uczestnikom Targów Branżowych Savpol 2017. To ogromne wydarzenie, które zbiegło się z 25-leciem istnienia firmy Savpol, nie odbyłoby się bez Państwa udziału.

Źródło i fot. Savpol