Targi Sigep odbędą w dniach 20-24 stycznia 2018 r. w Rimini we Włoszech. Jest to najważniejsza na świecie impreza wystawiennicza dla rzemiosła lodziarskiego i jedna z najważniejszych w Europie dla branży cukierniczej i kawowej.

Firma MGJ Consulting, reprezentująca Targi Sigep, chciałaby zainteresować Państwa spotkaniem liderów z branż: cukierniczej, piekarniczej, kawowej i rzemiosła lodziarskiego. Targi zgromadzą tysiące przedstawicieli firm z całego świata związanych z branżami lodziarską, cukierniczą, kawową, czekoladową i piekarską. Wystawcy zaprezentują: surowce, półprodukty, wyposażenie sklepów i kawiarni, aranżacje wnętrz, akcesoria do prezentacji, dekoracje, opakowania, transport, systemy kasowe, oprogramowania oraz ubrania robocze, prasę i wydawnictwa fachowe.

Impreza jest doskonałą okazją do śledzenia zmian i nowości również w branżach pokrewnych: piekarstwie, produkcji czekolady, pizzy i makaronów. Organizator targów Italian Exhibition Group przygotował specjalną ofertę pokrycia kosztów pobytu dla reprezentantów kilku wybranych firm/gości z Polski.

Osoby zainteresowanie odwiedzeniem targów proszone są o kontakt drogą e-mailową – targi@mgjconsult.pl

Źródłoi fot.: MGJ CONSULTING