Firma Kandy po raz drugi z rzędu otrzymała nominację do Lidera Polskiego Biznesu. Jest to prestiżowa nagroda przyznawana przez Business Center Club, największą w Polsce organizację zrzeszającą prywatnych przedsiębiorców.

Jury konkursu bierze pod uwagę różne kryteria, m.in. wskaźniki ekonomiczne oraz zaangażowanie firmy w działalność społeczną. Kandy doceniono za doskonałą rentowność, stałe wzbogacanie oferty produktowej i wyjątkową wrażliwość na potrzebujących. - To dla nas wielki zaszczyt, że znaleźliśmy się w gronie tak wielu, świetnych firm - mówi Dariusz Socik, dyrektor zarządzający. - Nominację traktujemy nie tylko jako docenienie naszej pracy, ale przede wszystkim jako motywację do dalszego rozwoju.

BCC wręcza także nagrody specjalne. Podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim Złotą Statuetkę za wsparcie w latach 2012-2016 polskiej gospodarki oraz przedsiębiorców kwotą ponad 25 mld EUR kredytów odebrał Werner Hoyer, prezes Europejskiego Banku Inwestycyjnego. Prof. Norman Davies został uhonorowany za wskazywanie Polakom drogowskazów na przyszłość, badanie historycznych sukcesów i porażek Polski.

Kandy to producent nadzień cukierniczych, żeli dekoracyjnych, glazur oraz owoców kandyzowanych (w tym bio). Zaopatruje również przemysł mleczarski (wsady do jogurtów, serków) i lodziarski (polewy, wsady). Najnowszym produktem w portfolio jest nadzienie cukiernicze w gotowym do użycia worku Rengo. To pierwszy tego typu produkt na polskim rynku, skierowany przede wszystkim do branży HoReCa.

Źródło i fot.: www.kandy.pl