Linia do smarowania form emulsją olejową

Linia do smarowania form emulsją olejową

Linia służy do szybkiego i precyzyjnego smarowania/pokrywania emulsją olejową form i zespołów formowych przed pieczeniem.
Zalety linii:
– niski poziom zużycia oleju: pozwala uzyskać od 30-50% oszczędności natryskiwanego środka, jest to wynikiem powlekania form cienką warstwą/filmem olejowym,
– ograniczenie zapylenia podczas smarowania form olejem, co poprawia higienę w otoczeniu linii i ułatwia obsługę urządzenia,
– 2-osobowa obsługa urządzenia.
Płynna regulacja taśm pozwala na regulację wydajności linii. Maksymalna wydajność linii to około 5000 zespołów form na 1 godzinę.

Nazwa firmy:
Eurotechnika Marian Dyrgała

tel. 503 168 164

www: http://www.eurotechnika.info.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij