XVIII Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro przeszły do historii. 26-28 marca br. w Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie zaprezentowano produkty i rozwiązania dla branży gastronomicznej, w tym dla cukiernictwa i piekarnictwa.

Targi EuroGastro to możliwość zapoznania się w jednym miejscu z ofertą i nowościami wystawców sektora cukierniczo-piekarskiego. Właściciele piekarni, cukierni, lodziarni, kawiarni czy restauracji mogą się tam spotkać z dostawcami sprzętu, produktów i półproduktów niezbędnych do prowadzenia biznesu.

Wśród wystawców znaleźli się m.in. producenci olejów konfekcjonowanych, margaryn oraz tłuszczów dla branży cukierniczej, przetworów jajczarskich, wytwórcy mieszanek i komponentów. Dostępne były świeże i mrożone produkty, do częściowego lub pełnego wypieku. Oprócz gotowych wyrobów słodkich i słonych zwiedzający mogli zapoznać się także z ofertą żeli, galaretek, kremów, nadzień, polew, sosów i budyni oraz dekoracji cukierniczych.

Źródło: EuroGastro

Fot. P. Ejsmont


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij