Od 28 lutego do 2 marca 2015 r. przedstawicieli branży cukierniczej, piekarniczej i lodziarskiej można było spotkać na katowickich SweetTARGach.

Na powierzchni 5 tys. m2 zaprezentowało się ponad 100 wystawców, a targi odwiedziło prawie 4 tys. zwiedzających. Po raz pierwszy w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski Barista 2015, które wygrała Agnieszka Rojewska z Poznania oraz I Mistrzostwa Śląska w serwowaniu deseru na talerzu, gdzie złoty medal otrzymała drużyna - Adam Jop i Marcin Kruper (również z Poznania). Nowością była Gala Mistrzów, gdzie można było podziwiać pasje, kreatywność oraz oryginalne formy i kompozycje kolorystyczne w wykonaniu wirtuozów gatunku. Organizatorzy już dziś zapraszają na VII edycję targów SweetTARGi 2016, która jak co roku obędzie się na początku marca, ale już w nowej lokalizacji (MCK Katowice).

Źródło: SweetTARGi

Fot. Redakcja


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij