Redakcja „Cukiernictwa” i „Piekarstwa” przyznała firmom: Magorex, Geth i Masz Gliwice, nagrody „Innowacyjność dla rzemiosła”.

Nagrody „Innowacyjność dla rzemiosła” zostały przyznane podczas uroczystego bankietu organizowanego przez SweetTARGi w Katowicach 28 lutego 2015 r. Poniżej prezentujemy uzasadnienie naszego wyboru.

Magorex

Nagroda za stały rozwój w zakresie propagowania wśród piekarzy i cukierników nowych rozwiązań konstrukcyjnych blach i form cukierniczych. Magorex specjalizuje się w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnej, węglowej oraz aluminiowej Alu Steel. Szczególne miejsce zajmują w ofercie blachy i formy z powłokami nieprzywieralnymi. Rozwiązania firmy umożliwiają rzemieślnikom optymalizację procesów produkcji, oszczędność czasu pracy, czasu wypieków, środków czystościowych, spożywczych olejów i tłuszczów. Przyczyniają się do poprawy jakości produktów. Z roku na rok powiększany jest asortyment produkcji Magorexu, który tak jak nieograniczona jest inwencja rzemieślników, tak również nie jest ograniczony. Magorex potrafi dopasować się do każdego życzenia klientów.

Geth

Nagroda za stały import najnowszej myśli technicznej dla piekarstwa i cukiernictwa. Geth w swojej ofercie skupił producentów, którzy od lat są motorem postępu w branży. Wystarczy tu wymienić takie marki jak: Miwe, Diosna, Fortuna, Escher, Beldos, Jufeba, Desmon, Isern Hager. Dzięki nim na rynek polski trafiają piece, mieszałki, ubijaczki, chłodnie, smażalniki, myjki i wiele innych maszyn oraz urządzeń zgodnych z filozofią produkcji rzemieślniczej o najwyższym poziomie jakości. Innowacyjne systemy przyczyniają się do oszczędności energii, pracy ludzkiej, polepszenia jakości produkcji. Geth nie ogranicza się tylko do sprzedaży maszyn, ale dzięki swoim partnerom przekazuje wiedzę o najnowszych rozwiązaniach technicznych oraz technologicznych zgodnych z kanonami rzemieślniczej produkcji. Tożsamych z kierunkiem, że dla rozwoju rzemiosła niezbędne jest mądre wykorzystywanie zdobyczy wysokiej technologii produkcji.

Masz Gliwice

Masz Gliwice jest przykładem szybkiego rozwoju małej, rodzinnej firmy, która swój początek ma w lokalnej piekarni. Firma dokonała ewolucji od działalności usługowo-remontowej do zakładu produkcyjnego mieszałek, krajalnic, ubijaczek i wywrotnic. Dzisiaj Masz jest widoczny na zagranicznych targach i to nie tylko jako wystawca, ale dostawca swoich urządzeń do wielu krajów Europy. Wynika to z faktu wysokiego poziomu techniki i jakości produkcji. Duszą rozwiązań konstruktorskich jest ojciec właścicieli. Nie ma żadnej przesady w stwierdzeniu, że Masz reprezentuje profesjonalizm budowany na pasji. Firma istnieje od 1998 roku i to właśnie pasja zaprowadziła ją do grona jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów maszyn nie tylko na polskim rynku.

Fot. SweetTARGI


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij