Za nami kolejna edycja targów Bakepol, które odbyły się 10-13 października 2015 r. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

W Lublinie pod hasłem "Nowoczesne technologie w służbie smaku" odbyła się piąta edycja Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego Bakepol. W bogatym programie wydarzeń towarzyszących znalazły się m.in. liczne pokazy na forach piekarskim i cukierniczym, a także konferencja Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP - "Nowe perspektywy dla branży piekarskiej - kumulacja szans i możliwości". Organizatorem wydarzenia były Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fot. Redakcja

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij