12 marca 2016 r. podczas VII edycji Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich SweetTARGi poznaliśmy Mistrzów Śląska Cukierników - wygrali Sebastian Łazarczyk i Franciszek Worytko.

Mistrzostwa Śląska Cukierników „CIASTO DNIA” odbyły się po raz drugi. Tematem przewodnim konkursu był tekst piosenki: ,,Gdybym Ci ja miała skrzydełka jak gąska''. Przewodniczą Jury ponownie była Bożena Sikoń-Wojtal, uznana kreatorka smaku i dekoracji cukierniczych. Wraz z nią konkursowe prace oceniali: Jarosław Nowakowski, Marcin Paździor, Maciej Rosiński i Adam Jop.

I Miejsce

Sebastian Łazarczyk i Franciszek Worytko (Pracownia Cukiernicza „Kwiatek”)

II Miejsce

Grzegorz Śmiertka (technolog Eco Trade Sp. z o.o.) i Aleksander Zięba (Lunch Bar Avokado)

III Miejsce

Sylwia Bednorz i Robert Szałek (W Międzyczasie Coffee&Restaurant)

Fot. AB


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij