21-23 listopad 2016 r. w siedzibie firmy Comprital Polska w Pomiechówku odbyły się bezpłatne warsztaty „Otwórz z nami lodziarnię”. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zorganizowano także kolejne szkolenie – 10 i 11 stycznia 2017 r.

Podczas szkolenia, adresowanego do osób planujących otworzyć lodziarnię, przybyli goście dowiedzieli się m.in. jak uruchomić lodziarnię sukcesu – od pomysłu do otwarcia lokalu, jakie wybrać komponenty do lodów oraz jakie maszyny będą najlepsze. Szkolenia przeprowadził Dawid Szulc, były technolog Comprital Polska, i Karol Łazarewicz Pudłowski – technolog Comprital Polska. Uczestnicy warsztatów nie tylko posiedli wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną. Pracując na znanej wśród lodziarzy linii Giubileo Experience (lodów naturalnych – czysta etykieta) mogli własnoręcznie wyprodukować swoją pierwszą kuwetę lodów. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat potwierdzający ukończenie kursu z produkcji lodów rzemieślniczych.

Źródło: Comprital Polska


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij