28 września zakończyła się kolejna edycja międzynarodowych zawodów w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Polska drużyna Bell PPHU po emocjonującym finale zajęła trzecie miejsce.

Gospodarzem światowego finału zakończonej właśnie siódmej edycji zawodów Global Challenge - The Fresh Connection była Lizbona. W ostatnim etapie GC TFC 2018 wzięło udział 10 drużyn. Od Polaków lepsza okazała się tylko drużyna międzynarodowa złożona z osób indywidualnych oraz drużyna ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Dokładne rezultaty, czyli uzyskane ROI ważone po ostatniej rundzie, zostaną podane przez organizatorów za kilka dni.

Rozgrywka tradycyjnie trwała cały dzień. Pod ogromną presją czasu, uczestnicy finału podejmowali krytyczne decyzje przez 5 rund. Organizatorzy jak co roku przygotowali niespodziankę i tym razem umieścili w symulatorze „nową technologię”, która umożliwiała wydłużanie tzw. shelf-life (okresu trwałości, w którym może być dany produkt przechowywany w magazynie). Zadaniem drużyn było porozumienie się, połączenie w partnerstwa i wspólny zakup owej technologii po wynegocjowaniu jak najlepszej ceny dzieląc się kosztami.

Wyniki zostały ogłoszone na wieczornym bankiecie w Páteo Alfacinha w dzielnicy Ajuda. Przedstawiciele firmy Bell PPHU wystąpili w składzie: Bartosz Woliński, Piotr Kosakowski, Krzysztof Świaniewicz i Paweł Grabowski. Dla całej drużyny był to pierwszy udział w zawodach GC TFC. Nagrodą dla Mistrza Świata jest bezpłatny tygodniowy kurs Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika.

Relację z finału TFC GC 2017 można znaleźć na: https://www.facebook.com/gctfcpolska/

Źródło i fot. MPM Productivity Management


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij