Profesjonaliści z sektora piekarsko-cukierniczego będą obecni w Paryżu od 3 do 6 lutego 2018 roku, aby wziąć udział w Światowych Targach Piekarstwa, Cukiernictwa, Lodziarstwa, Wyrobów Czekoladowych i Słodyczy.

W 2016 roku we Francji powstało 1 340 nowych firm z sektora piekarsko-cukierniczego, co potwierdza dobrą koniunkturę na rynku.  Wzrost o 3,8% w porównaniu z 2014 rokiem pokazuje, że branża ma się dobrze. Sprzęt do produkcji, modele sprzedaży, finansowanie, narzędzia zarządzania, merchandising: wszystkie rozwiązania niezbędne do tworzenia, rozwoju lub optymalizacji biznesu będą prezentowane podczas targów Europain.

Targi Europain – miejsce wymiany doświadczeń i odkryć

Animacje, pokazy i konferencje organizowane podczas 4 dni targów Europain pozwalają odwiedzającym zdobyć nowe doświadczenia, umiejętności praktyczne oraz nawiązać kontakty przydatne w prowadzeniu biznesu. Spotkania z najlepszymi profesjonalistami z branży, poznanie najbardziej kreatywnych technologii, porady ekspertów: wszystko to jest dostępne w alejkach targowych. 
Znajdujące się w centrum wydarzenia Forum zaproponuje 4 dni wymiany doświadczeń: około 40 spotkań, debat i pokazów animowanych przez 80 ekspertów z Francji i z całego  świata. Wszyscy odwiedzający będą mogli skorzystać z ich wiedzy, zapoznać się z nowymi rozwiązaniami z dziedziny produkcji, sprzedaży i zarządzania. 
W programie m.in.:
• Prezentacja możliwości 4 rynków międzynarodowych : Ameryka Północna i Południowa, Afryka i Azja. Wystąpienia ekspertów m.in.  Michela SUAZ z San Francisco Baking Institute oraz Pascala RIGO – założyciela sieci amerykańskich piekarni La Boulange
• Przykład przedsiębiorstwa, które odniosło międzynarodowy sukces, Eric KAYSER
• Inicjatywy produkcji lokalnych, przykład Robins des Champs stworzonej przez piekarza Christophe’a GIRARDET i rolnika Gilberta BERNACHON

Podczas 4 dni na powierzchni 48 000 m² targi zgromadzą ponad 500 wystawców i najważniejszych przedstawicieli z sektora piekarsko-cukierniczego z całego świata.

Źródło i fot. Międzynarodowe Targi Francuskie

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij