W terminie od 3 do 7 lutego 2018 r. w Stuttgarcie odbędzie się 29. edycja jednej z największych i najważniejszych imprez branży HoReCa w Europie – targów INTERGASTRA.

INTERGASTRA z każdą edycją ugruntowuje swoją wysoką pozycję wśród imprez tej branży, gromadząc co dwa lata ponad 1300 wystawców (w tym firmy z Polski) oraz ponad 96 000 odwiedzających z 60 krajów. Ze względu na duże zapotrzebowanie na powierzchnię wystawienniczą w przyszłorocznej edycji impreza odbędzie się na 110 000 m2.  

Jedną z niezaprzeczalnych zalet targów w Stuttgarcie jest przejrzysty podział hal wg branż. Ofertę z zakresu technik kuchennych i wyposażenia zaplecza kuchennego wystawcy zaprezentują w halach 1, 3 oraz 5, artykuły spożywcze dla branży - w halach 1 i C2, a napoje – w hali 9. Ofertę z zakresu wyposażenia wnętrz hotelowych i punktów gastronomicznych znajdą uczestnicy w halach 4 i 6, usługi w hali 7, zaś specjalne obszary tematyczne poświęcone kawie w halach 8 i 10 oraz lodom wytwarzanym w sposób rzemieślniczy (targi Gelatissimo) w hali 10. Wystawcy imprezy, wśród nich wielu światowych liderów, prezentują wiele nowatorskich koncepcji i rozwiązań oraz innowacyjnych produktów. To daje odwiedzającym wiele inspiracji do rozwoju własnego przedsiębiorstwa. 

Kolejne pomysły goście czerpią z bogatego programu ramowego towarzyszącego imprezie, który sprawia, że INTERGASTRA to platforma wymiany informacji, kontaktów i innowacyjnych pomysłów. W ramach programu ramowego uczestnicy będą mogli wziąć udział w forach, warsztatach i workshopach, a także konkursach oraz specjalnych prezentacjach i pokazach na żywo. Głównymi punktami programu są Competition Arena (konkrusy Bocuse d’Or Germany, Competition of German Barkeeper Union (DBU), Top Chef Competition, INTERGASTRA Modernist Buffet), Focus Hotel (producenci i eksperci z branży hotelarskiej prezentują nowatorskie rozwiązania i pomysły), Newcome (miejsce dla Start-upów), Stuttgart Coffee Summit (prezentacje dla baristów i miłośników kawy od ziarenka, do kropli kawy), Outdoor (specjalny obszar tematyczny dla gastronomii na powietrzu), Forum Związku DEHOGA, INTERGASTRA Future Lab, Nagroda Innowacyności INTERGASTRA INNOVATION PRIZE, konkurs Restaurant of the Future i Elevator Pitch związku DEHOGA.

Uczestnictwo w targach ułatwia świetnie rozwinięta infrastruktura nowoczesnych terenów targowych w Stuttgarcie. Lokalizacja 200 m od lotniska i tuż przy autostradzie A8 oraz połączenia szybką koleją miejską S2 i S3 z innymi punktami miasta ułatwia dotarcie na targi, a 15 000 miejsc parkingowych służy uczestnikom, którzy nie korzystają z komunikacji publicznej.

Źródło i fot. Przedstawicielstwo Targów Stuttgarckich w Polsce


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij