Tematem przewodnim tegorocznej edycji Otwartego Festiwalu Tortów Artystycznych, który odbył się 23-24 września 2017 r. w Warszawie w przestrzeni kreatywnej „Babka do wynajęcia”, był czas.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Otwartego Festiwalu Tortów Artystycznych, który odbył się 23-24 września 2017 r. w Warszawie w przestrzeni kreatywnej „Babka do wynajęcia”, był czas. Finaliści wyłonieni w eliminacjach przygotowali prace w czterech kategoriach: tort weselny, tort w stylu dowolnym, kwiaty cukrowe i małe formy. Pierwszego dnia konkursu prace zostały ocenione m.in. pod kątem dopasowania do tematu zadanego przez organizatorów. Aby warunki konkurencji jak najbardziej przypominały rzeczywiste sytuacje z codziennej pracy dekoratora wyrobów cukierniczych, torty weselne powstały dla wymyślonej na potrzeby konkursu młodej pary, która mogłaby istnieć naprawdę. I miejsce w tej kategorii zajęła Agata Brzyzka. Najlepszym tortem w stylu dowolnym ogłoszono pracę Sandry Medyńskiej, najlepszą kompozycję z kwiatów cukrowych wykonała Agnieszka Zając, a zwyciężczynią w kategorii małe formy (ciasteczka, pierniczki, babeczki) została Monika Zaniuk. Drugiego dnia festiwalu wystawa tortów została otwarta dla szerokiej publiczności, aby zachęcić konsumentów do świadomego wybierania wyrobów cukierniczych. Organizatorzy chcieli pokazać, że cukiernictwo i dekoracje cukiernicze mogą być postrzegane jako rodzaj sztuki użytkowej.

Źródło i fot.: Tortownia.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij