Trwają ostatnie dni rejestracji na bezpłatną ogólnopolską konferencję techniczną dla branży spożywczej - 22 listopada 2017, Toruń!

Sukces przedsiębiorstw zajmujących się produkcją żywności oraz napojów w dużej mierze zależy od stopnia ich automatyzacji, robotyzacji i informatyzacji. Dynamiczne zmiany w dostępnych rozwiązaniach wymuszają ciągłą aktualizację wiedzy o zaawansowanych technologiach. Ogólnopolska Konferencja Techniczna "Optymalizacja produkcji w branży spożywczej" to branżowe spotkanie, podczas którego wiodący eksperci przedstawią najlepsze praktyki w optymalizacji i automatyzacji procesu produkcji na podstawie prawdziwych przykładów i wdrożeń. Uczestnictwo w wydarzeniu pozwala poznać najnowsze techniki i światowe technologie nie tylko z zakresu robotyki, ale również Utrzymania Ruchu, bezpieczeństwa i kwestii efektywności energetycznej. To unikalne spotkanie poświęcone kształceniu personelu odpowiedzialnego za produkcję i nawiązywaniu kontaktów biznesowych z najważniejszymi przedstawicielami branży spożywczej w Polsce. Integralną częścią konferencji będą warsztaty tematyczne oraz wystawa branżowa firm.

Termin i miejsce: 22 listopada 2017 r., Toruń, Hotel Filmar

Koszt: Udział bezpłatny

Rejestracja: www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/optymalizacja_produkcji_branza_spozywcza

Poparcie największych organizacji branżowych w Polsce

Konferencja została objęta Patronatem Honorowym przez Prezydenta Miasta Torunia, Krajową Izbę Gospodarczą, Polską Izbę Opakowań, Krajową Unię Producentów Soków, Związek Polskich Przetwórców Mleka, Polską Federację Producentów Żywności, Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy, Krajową Izbę Gospodarczą "Przemysł Rozlewniczy" oraz Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego.

Wybrane tematy prelekcji

 • Założenia koncepcji Przemysłu 4.0 w branży spożywczej
 • Roboty paletyzujące - proste rozwiązania do pracy w każdych warunkach
 • Silniki liniowe oraz liniowo-obrotowe - zastosowanie w aplikacjach do nalewania i zakręcania
 • Rozwiązania z zakresu sensoryki dedykowane do obszarów spożywczych
 • Wykorzystanie technologii RFID oraz rozwiązań wizyjnych w aplikacjach spożywczych
 • Robotyzacja procesu pakowania i zastosowanie robotów mobilnych w obrębie opakowań jednostkowych i zbiorczych
 • Detekcja wycieków sprężonych gazów wraz z kalkulacją kosztów
 • Struktura materiałów w kontakcie z produktami spożywczymi
 • Wykorzystanie kamer termowizyjnych do zapewnienia ciągłości produkcji
 • Automatyzacja smarowania istotnym elementem wspomagającym utrzymanie ruchu
 • Jak zabezpieczyć wrażliwy produkt przed niepożądanymi zjawiskami ze strony sieci elektroenergetycznej poprzez własną jednostkę wytwórczą
 • Optymalizacja kosztów w zmieniających się warunkach technologicznych i taryfowych

2 wyjątkowe warsztaty techniczne

Dodatkowo po części konferencyjnej odbędą się dwa równoległe bezpłatne warsztaty:

Pozyskiwanie instrukcji obsługi do nowych maszyn i urządzeń technicznych w języku polskim poprowadzone przez eksperta ds. Certyfikacji dr inż. Arkadiusza Maciasia oraz Środowisko programistyczne Mobile Planner w wykonaniu specjalistów z japońskiej firmy Omron Electronics. Szczegóły dotyczące obu warsztatów dostępne na stronie: http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/optymalizacja_produkcji_branza_spozywcza/#warsztaty

W ramach uczestnictwa w wydarzeniu Organizator zapewnia bezpłatnie: udział we wszystkich prelekcjach, bezpośrednie konsultacje z ekspertami, praktyczne pokazy i prezentacje w ramach dwóch fakultatywnych warsztatów, pakiet materiałów konferencyjnych, stoisko z prasą branżową, przerwy kawowe, imienny certyfikat uczestnictwa.

Szczegóły dotyczące konferencji oraz warsztatów, rejestracja i pełna agenda dostępne na stronie:
http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/optymalizacja_produkcji_branza_spozywcza.

 

Źródło i fot. Axon Media Group


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij