Planujesz otwarcie lodziarni? Chciałbyś poszerzyć wiedzę na temat światowych trendów? 20-23 listopada 2017 r. w Słupsku odbędzie się szkolenie „Naturalne lody rzemieślnicze – Sztuka lodziarska – Poznaj tajniki włoskich Mistrzów”.

Firma Vegagastro zaprasza na cykl szkoleń teoretyczno-praktycznych pt. „Naturalne lody rzemieślnicze – Sztuka lodziarska – Poznaj tajniki włoskich Mistrzów”, które odbędą się 20-23 listopada 2017 r. w Słupsku. Szkolenia poprowadzą mistrzowie lodziarstwa – Giacomo Schiavon i Matteo Casone. Wiadomości zgromadzone podczas warsztatów w dużym stopniu przyczynią się nie tylko do zachwytu obecnych klientów, ale też pozwolą pozyskać nowych. Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać tajniki sztuki lodziarskiej z wykorzystaniem najnowszych technologii w maszynach produkcyjnych, poznać nowe możliwości i uszczknąć szczyptę wiedzy od najlepszych.

Źródło i fot. Vegagastro

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij