14-15 listopada 2017 r. w siedzibie firmy Comprital Polska odbyły się warsztaty „Otwórz z nami lodziarnię”. Na szkolenie przyjechali zarówno nowi klienci, którzy dopiero chcą zacząć lodową przygodę, jak i ci, którzy już posiadają własne lodziarnie.

Gości osobiście powitała wiceprezes firmy Comprital Polska Ewa Krasoń, która po przedstawieniu załogi i współorganizatorów oddała głos osobom prowadzącym. Szkolenie było podzielone na części teoretyczną i praktyczną. W części teoretycznej przybyli goście dowiedzieli się wszystkiego o tworzeniu lodowego biznesu, począwszy od biznesplanu i kosztów, które trzeba ponieść, a kończąc na doborze produktów i maszyn. Uczestnicy szkolenia, pracując na linii Giubileo Experience (lody naturalne – czysta etykieta), mogli własnoręcznie wyprodukować swoją pierwszą kuwetę lodów.

Źródło i fot. Comprital Polska

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij