Zapraszamy Czytelników do zgłaszania udziału w Cukierniczych Mistrzostwach Polski - wyjątkowego konkursu dla osób związanych zawodowo z cukiernictwem, którego celem jest popularyzacja polskiej sztuki cukierniczej.

7000 zł za tort? Taka kwota jest do wzięcia za zdobycie pierwszego miejsca podczas przyszłorocznych Cukierniczych Mistrzostw Polski, zawodów zorganizowanych przez cukierników i dla cukierników. Za drugie i trzecie miejsce nagrody są również niemałe (5 i 3 tys. zł). Jest więc o co walczyć. Tym bardziej że pieniądze to nie wszystko. Bardzo ważny jest element reklamowy i promocyjny, który zyskujemy dla naszego lokalu już nawet za sam fakt startu w Mistrzostwach Polski. Redakcja „Cukiernictwa i Piekarstwa” objęła imprezę patronatem medialnym i serdecznie zaprasza Czytelników do zgłaszania udziału. Konkurs zostanie rozegrany w Warszawie, podczas targów Expo Sweet. Organizatorzy zapewniają nocleg w dobrym hotelu i wyżywienie. Warto startować. Więcej na temat Mistrzostw można przeczytać pod adresem: www.exposweet.pl/konkursy.

Źródłoi fot.: Expo Sweet

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij