Targi Sigep odbędą w dniach 20-24 stycznia 2018 r. w Rimini we Włoszech. Jest to najważniejsza na świecie impreza wystawiennicza dla rzemiosła lodziarskiego i jedna z najważniejszych w Europie dla branży cukierniczej i kawowej.

Firma MGJ Consulting, reprezentująca Targi Sigep, chciałaby zainteresować Państwa spotkaniem liderów z branż: cukierniczej, piekarniczej, kawowej i rzemiosła lodziarskiego. Targi zgromadzą tysiące przedstawicieli firm z całego świata związanych z branżami lodziarską, cukierniczą, kawową, czekoladową i piekarską. Wystawcy zaprezentują: surowce, półprodukty, wyposażenie sklepów i kawiarni, aranżacje wnętrz, akcesoria do prezentacji, dekoracje, opakowania, transport, systemy kasowe, oprogramowania oraz ubrania robocze, prasę i wydawnictwa fachowe.

Impreza jest doskonałą okazją do śledzenia zmian i nowości również w branżach pokrewnych: piekarstwie, produkcji czekolady, pizzy i makaronów. Organizator targów Italian Exhibition Group przygotował specjalną ofertę pokrycia kosztów pobytu dla reprezentantów kilku wybranych firm/gości z Polski.

Osoby zainteresowanie odwiedzeniem targów proszone są o kontakt drogą e-mailową – targi@mgjconsult.pl

Źródłoi fot.: MGJ CONSULTING

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij