Targi Cukiernicze, Piekarskie i Lodziarskie Sweettargi to największe wydarzenie branżowe na południu Polski, gromadzące co roku ponad 6 tysięcy zwiedzających z kraju i zagranicy.

Lokalizacja:
Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Data rozpoczęcia:
21.03.2020
Data zakończenia:
23.03.2020
Strona www:
http://www.swee...

XI edycja Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich Sweettargi odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To największe wydarzenie branżowe na południu Polski, gromadzące co roku ponad 6 tysięcy zwiedzających z kraju i zagranicy. Jest to wyjątkowa okazja do zapoznania się i skorzystania z bogatej oferty producentów i dostawców rozwiązań z całego świata. W programie m.in. konkursy na Najlepszy Produkt Sweettargi, Profesjonalne Duety: Cukiernik + Dekorator oraz „Zdrowo-Smacznie-Artystycznie”.

Więcej informacji na stronie: http://www.sweettargi.fairexpo.pl/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij