Systemy inspekcji X-ray oraz waga kontrolna z Ishida Europe wspomagają utrzymanie najwyższych standardów jakości dla nowej luksusowej odmiany lodów.

Kontrola systemu stanowi zabezpieczenie przed ciałami obcymi, a waga kontrolna zapewnia poprawną wagę. System inspekcji X-ray (model X IX-GA-4075 Ishida) jest w stanie wykrywać bardzo małe ciała obce z metali żelaznych i nieżelaznych w lodach o temperaturze -7°C. Inspekcyjne funkcje detekcyjne urządzenia działają niezależnie od temperatury i wody zawartej w produkcie spożywczym. Opatentowana i zastosowana w systemie technologia opiera się na oprogramowaniu stosującym tzw. inteligentny algorytm genetyczny, GA. Przez analizę danych obrazowych, generowanych przez szereg pomiarów, system uzyskuje wybitnie wysoki poziom dokładności detekcyjnej. Uwzględniając podobieństwo typów zanieczyszczeń występujących w produkcji lodów, w każdej procedurze inspekcyjnej może on tworzyć bardziej precyzyjny dziennik danych porównawczych. W dzienniku danych zbierane są cenne dane obrazowe i numeryczne, co pomaga na eliminację powtarzających się źródeł zanieczyszczeń. Tym sposobem firma Floryda Eis-Manufaktur może wykazać, że jej procesy produkcji i pakowania są właściwie i prawidłowo realizowane.

Więcej informacji pod linkiem: http://www.ishidaeurope.com/our-products/Ishida_xray_inspection-systems

Źródło i fot. All 4 Comms

 

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij