W Warszawie w ostatnich dniach lutego odbył się krajowy finał konkursu dla profesjonalnych kucharzy - Bocuse d’Or. Europejski finał odbędzie się w Turynie w dniach 11-12 czerwca 2018 r.

Bocuse d’Or to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych na świecie. Jest to prezentacja najnowszych trendów w gotowaniu, podczas którego liczy się kreatywność, technika, poczucie smaku oraz umiejętność łączenia tekstur. Konkurs daje młodym kucharzom szansę na rozwój ich talentu oraz promocję krajowej kuchni na arenie europejskiej.

Jako marka Debic od wielu lat staramy się wspierać kucharzy, jeden z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych im najwyższej jakości produkty, by mogli tworzyć prawdziwe kulinarne działa sztuki. Tak jak podczas konkursu Bocuse d’Or, którego jesteśmy dumnym partnerem - mówi Marian Piórkowski, Sales Manager w Debic.

Podczas uroczystej gali w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie, kończącej dwudniowe zmagania, wyłoniono zwycięzców polskiego finału Bocuse d’Or, którzy będą reprezentować Polskę podczas europejskiego finału. Pierwsze miejsce zajął Dawid Szkudlarek wraz z asystentem Maciejem Pisarkiem z Folwarku Folińscy, drugi na podium był Jakub Kasprzak z Restauracji Lumiere wraz z pomocnikiem Mateuszem Gubałą, trzecim laureatem został Paweł Kubera z Hotelu DeSilva z asystującym Pawłem Żurkowskim. Zwycięzca polskiej edycji zmierzy się z najlepszymi europejskimi szefami już za trzy miesiące podczas finałowych zmagań Bocuse d’Or w Turynie.

Źródło i fot.: Debic

 

 

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij