Już w maju Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD. W wydarzeniu uczestniczyć będą eksperci, z którymi będzie można porozmawiać o branży spożywczej, zachowaniu konsumentów i ich preferencjach.

W gronie zaproszonych gości pojawi się międz y innymi dr Marek Borowiński, znany jako lekarz sklepów, który prowadzi swój autorski program telewizyjny „Sklepowe Rewolucje”. Dr Marek Borowiński jest specjalistą od psychologii koloru i komunikacji marketingowej, a także konsultantem, doradcą i szkoleniowcem wielu firm. Szczególnym uznaniem cieszą się prowadzone przez niego audyty sklepów, dzięki którym udaje się poprawić ich funkcjonowanie, sprzedaż i komunikację marketingową. Dr Marek Borowiński doskonale rozumie i zna specyfikę punktu sprzedaży, parząc na niego oczami klientów. Jest sędzią międzynarodowym w konkursach na najlepsze sklepy w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w psychofizjologii widzenia, czyli uświadamia właścicielom jak mózg klienta patrzy i odbiera ich sklep, firmę czy też produkt.

Podczas targów POLAGRA FOOD, w dniach 8-10 maja, dr Marek Borowiński poprowadzi
aż 5 specjalistycznych wykładów:

  1. Sklepowe Rewolucje, czyli jak uleczyć sklep i zwiększyć sprzedaż

  2. Shop Doctor i jego metamorfozy sklepów spożywczych

  3. Najnowsze trendy w handlu, czyli jak dotrzeć do nowego pokolenia nabywców i zwiększyć sprzedaż?

  4. Design sklepu, a neuromarketing, czyli jak czuje mózg na zakupach

  5. Audyt Twojego sklepu, czyli jak zwiększyć zyski w sklepie spożywczym

Szczegółowe informacje na temat ww. wykładów znajdują się na stronie www.polagra-food.pl. Spotkania mają charakter otwarty - nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Wstęp jest bezpłatny dla wszystkich uczestników targów POLAGRA FOOD.

Źródło i fot.: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij