Podczas tegorocznych targów Expo Sweet na stoisku firmy Barbara Luijckx odbyła się premiera "Wiosenno-Letnich Inspiracji", a także zostały zaprezentowane liczne pokazy technologiczne.

Inauguracja wiosenno-letniego sezonu w cukierni wiąże się z dużym wysiłkiem w poszukiwaniu rozwiązań wzmagających popyt rynku. Czas ten obfituje w liczne święta i okazje skupiające uwagę konsumentów na ofercie proponowanej przez cukiernie. W ich pracowniach Wielkanoc, Komunia, Dzień Matki, Dzień Dziecka, przyjęcia ślubne i wesela wyzwalają potrzebę zastosowania dekoracji wyraziście podkreślających rangę uroczystości. "Wiosenno-Letnie Inspiracje" odpowiedzą na pytanie: jak zakoczyć klientow nowymi formami i kolorami. Wiosna to potrzeba świeżości i delikatnych pasteli. W tegorocznych trendach obowiązujących na słodkich wybiegach to właśnie one królują. Ważny jest minimalistyczny styl dekoracji wyglądających jak ręcznie wykonane...

Więcej informacji na stronie: www.barbara-luijckx.pl

Źródło: www.barbara-luijckx.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij