5 kwietnia 2018 roku w Międzynarodowej Szkole Sztuki Kulinarnej Ashanti w Łodzi odbędą się warsztaty dla cukierników i szefów kuchni z wykorzystaniem bogatej palety produktów marki Debic.

Spotkanie poprowadzi Bruno Van Vaerenbergh, doświadczony Doradca Kulinarny w FrieslandCampina, jednej z pięciu największych firm mleczarskich na świecie, do której należy marka Debic. Część praktyczna warsztatów zostanie poprzedzona wstępem na temat charakterystyki produkcji prezentowanych produktów w oparciu o wieloletnie badania prowadzone przez firmę. Następnie Bruno Van Vaerenbergh zaprezentuje specyfikę śmietanek i specjalistycznych maseł cukierniczych dostępnych w palecie produktów Debic. Możliwość udziału w wydarzeniu stanowi dla jego uczestników unikalną okazję do wzbogacenia swojej dotychczasowej wiedzy oraz wymianę opinii z profesjonalnym doradcą kulinarnym.

– O zaletach naszych produktów nabiałowych możemy opowiadać bez końca – komentuje Olga Andrzejewska, Key Account Manager w FrieslandCampina Polska, producenta marki Debic. – Spotkanie jest organizowane po to, aby pokazać, jak faktycznie się na nich pracuje oraz jak sprawdzają się w praktyce. Chcemy uświadomić uczestników wydarzenia, że w przygotowywaniu słodkości, oprócz wiedzy i talentu liczą się także jakościowe składniki, z których one powstają. Tylko takie połączenie umożliwia stworzenia wyrobów stanowiących ucztę dla podniebienia – dodaje Olga Andrzejewska.

Warsztaty rozpoczną się o godz. 11.00 w Międzynarodowej Szkole Sztuki Kulinarnej Ashanti w Łodzi. Więcej informacji na temat marki Debic można znaleźć na www.debic.com/pl, a o szkole Ashanti na www.ashanti.pl.

Źródło: CORE PR

Fot.: Thinkstock

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij