W marcu firma Savpol, już po raz kolejny, zaprosiła na seminaria lodziarskie. Podczas spotkań, które odbyły się w aż 7 miastach, przedstawiono szeroką ofertę na nadchodzący sezon lodziarski.

Savpol wraz ze swoimi partnerami (firmami: Fabbri 1905, Valmar Global, Miran Ice Cones, Coldelite, ICB Tecnologie, Comprital oraz Malongo) zaprezentowali nowości 2018 – smaki lodów, które swoją premierę miały na włoskich targach SIGEP, maszyny uznanych producentów oraz komponenty lodziarskie, dodatki (wafle i posypki) i opakowania. W trakcie spotkań można było zobaczyć pracę maszyn, także tych do produkcji lodów rzemieślniczych i typu soft, oraz spróbować przygotowanych na miejscu wyrobów.

Nowe trendy i rozwiązania dla branży

Spotkania były świetną okazją, aby poznać nowe trendy i rozwiązania dla branży. Z dużym zainteresowaniem spotkały się przedstawione rozwiązania kawowe oraz koncept czekoladziarni – pomysł na lodziarnię poza sezonem. Uczestnicy spotkań mieli możliwość zobaczyć na żywo produkcję pralin, karmelizowanie orzechów i oblewanie bakalii czekoladą oraz zapoznać się ze sprzętem niezbędnym do uruchomienia czekoladziarni. Ekspresy i świeżo zaparzona kawa Malongo w wielu odsłonach (ziarnista i z intuicyjnego systemu 1, 2, 3 Espresso, który umożliwia zaparzenie kawy w łatwy sposób, w trzech prostych krokach) były świetnym uzupełnieniem oferty. Podczas przerw pomiędzy blokami tematycznymi seminariów i po zakończeniu prezentacji dla gości przewidziano czas na konsultacje z zespołem technologów i przedstawicielami działu handlowego Savpol.

Źródło: Przedsiębiorstwo Savpol


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij