Następna sesja targów SIAL Paris odbędzie się od 21 do 25 października 2018 r. w Centrum Wystawowym Paris Nord Villepinte.

O SIAL Paris

Organizowane przez grupę Comexposium, targi SIAL Paris są członkiem SIAL Network, najważniejszej światowej sieci targów dedykowanych branży spożywczej i napojom. Osiem regularnych imprez targowych (SIAL Paris, SIAL Kanada Montreal i Toronto, SIAL Chine, SIAL Middle East i SIAL Interfood w Dżakarcie, FOOD India Inspired by SIAL w New Delhi) gromadzi 14 535 wystawców i 359 800 odwiedzających ze 194 krajów.

W październiku 2018 r. sektor spożywczy będzie z uwagą obserwował Paryż, twierdzi Nicolas Trentesaux, dyrektor sieci SIAL. Nie zapominajmy, że sektor rolno-spożywczy jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż w większości państw grupy G20! Wizyta na targach SIAL Paris to okazja do zapoznania się z możliwościami wzrostu oraz nowymi trendami; skorzystanie ze wspaniałego narzędzia, aby osiągnąć ambitne cele związane z profesjonalistami z sektora spożywczego. SIAL Paris to unikalna platforma inspiracji, która pozwala zapoznać się z nowymi rynkami, lansować nowe produkty oraz spotkać się z najważniejszymi przedstawicielami branży, aby omówić wyzwania jutra. Jest to także prawdziwe laboratorium: działy badawczo-rozwojowe z całego świata kończą prace nad swoimi innowacjami, aby móc je testować w alejkach targowych. Ponad 2500 innowacji będzie prezentowanych przedpremierowo w ramach SIAL Innovation, aby stać się inspiracją dla sektora spożywczego”.

SIAL Paris 2018 na 7 miesięcy przed otwarciem

Blisko 90% powierzchni targów zostało już zarezerwowane przez wystawców. Ponad 80 krajów potwierdziło swój udział w imprezie, zaś polskie firmy zapowiedziały zwiększenie swojej obecności na targach w porównaniu z edycją 2016. Podczas tych 5 dni, które będą źródłem prawdziwej inspiracji, wystawcy będą mieli okazję zaprezentowania swoich produktów 160 000 odwiedzających profesjonalistów z całego świata.

SIAL Paris: promocja żywności!

Inicjatywa zapoczątkowana w 2016 r. okazała się dużym sukcesem, który bez wątpienia zostanie powtórzony także w tym roku, gdyż SIAL będzie kontynuował swoją rolę platformy promocji nowo powstających sektorów, tworząc dla nich specjalne przestrzenie tematyczne. SIAL Paris proponuje także nowy sektor Alternative Food prezentujący produkty ekologiczne, przyjazne dla środowiska, zrównoważone, półprodukty spożywcze… oraz specjalną przestrzeń, gdzie organizowane będą dyskusje panelowe i konferencje oraz zwiedzanie z przewodnikiem.

W 2018 r. powrócą „dwie dobre idee”. Sektor Napoje, po raz kolejny będzie w centrum zainteresowania targów. Ponieważ SIAL Paris to znakomita witryna francuskiej branży rolno-spożywczej produkty „made in France” zostaną uhonorowane i zgromadzone w jednej przestrzeni. Ponadto po raz kolejny zostanie zorganizowany sektor „urządzenia i usługi”, który umożliwia mikroprzedsiębiorstwom i MŚP zaprezentowanie ich technologii i urządzeń!

Źródło i fot.: Międzynarodowe Targi Francuskie

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij