Wertykalna witryna do lodów INSÙ została doceniona przez jury najpopularniejszego konkursu związanego z wzornictwem przemysłowym na świecie. Otrzymała ona wyróżnienie RED DOT AWARD 2018.

Nagroda przyznawana jest od 1955 r. przez Design Zentrum Nadrenia Północna-Westfalia w Essen, w Niemczech. Uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, z kilkoma tysiącami zgłoszeń każdego roku i międzynarodowym jury złożonym z uznanych ekspertów branżowych. Nagrodzone projekty prezentowane są w Red Dot Design Museum, w budynku dawnej kopalni Zollverein w Essen, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Czerwona kropka, którą oznaczone są najlepiej zaprojektowane produkty na świecie, świadczy nie tylko o zmysłowym designie. Jury ocenia także szereg zalet funkcjonalnych, ergonomicznych, analizuje pod kątem przełomowych i innowacyjnych rozwiązań. Oprócz intrygującej, wertykalnej ekspozycji, lada INSÙ charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością. Lody umieszczone są w specjalnych szufladach wypełnionych glikolem. Dzięki temu w witrynie panują wyjątkowo stabilne warunki przechowywania lodów, ich temperatura i konsystencja jest zawsze właściwa, a zjawisko utraty masy lodowej nie występuje. Lody nie wymagają przekładania na noc do szaf mroźniczych. Lada i sama ekspozycja wygląda zawsze higienicznie i elegancko. Niewątpliwą zaletą jest także fakt, że witryna zajmuje niewiele miejsca w sklepie, a widoczność produktów, dzięki specjalnej konstrukcji jest znacznie lepsza nić w tradycyjnych witrynach.

Choć projekt zdaje się być szczególnie bliski generacji Z i millenialsom (ze względu na jednoznaczne skojarzenia ze smartfonem) – lada świetnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych, jak i w tych ciepłych restauracyjnych. To najbardziej ekskluzywna forma sprzedaży impulsowej lodów, jaką kiedykolwiek wymyślono.

Źródło i fot.: ES SYTTEM K

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij