O tym, jak budować markę i sprzedaż z wykorzystaniem różnych kanałów dystrybucji, a także po co i jakie certyfikaty jakości żywności warto mieć będziemy rozmawiać w Strefie Inspiracji podczas targów Polagra.

Inauguracja Strefy będzie miała miejsce we wtorek o godz. 13.00. Pół godziny później rozpocznie się pierwszy panel pt. „Jak skutecznie docierać do nowoczesnego konsumenta?”. Udział w nim wezmą m.in. Ewa Nazim z PKN Orlen, Grzegorz Łapanowski, Aleksander Batorski z Fabryki Cukierków  Pszczółka oraz Michał Wiśniewski z KOWR. Celem spotkania będzie wskazanie małym i średnim przedsiębiorcom oraz producentom żywności kierunku rozwoju poprzez budowanie rozpoznawalności marki, pozycjonowanie produktu oraz wykorzystywanie nowych kanałów dystrybucji.

Drugiego dnia targów (9 maja) w Strefie Inspiracji zostanie z kolei poruszony temat certyfikacji żywności. Zaproszeni eksperci, w tym m.in. Iwona Zysnarska z Centrum Doradztwa Rolniczego, Aleksander Bednarski z Cobico, Paweł Krajmas – Prezes Stowarzyszenia Polska Ekologia, Izabella Byszewska z Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Michał Rzytki, MRiRW, opowiedzą, kto może i powinien ubiegać się o certyfikaty jakości, na czym polega przystąpienie do konkretnych systemów jakości, jakie są wymagania dotyczące przystąpienia oraz utrzymania danego znaku. W drugiej części spotkania będzie natomiast mowa o korzyściach, jakie daje posiadanie certyfikatu, zarówno w obszarze komunikacji z konsumentami, jak i możliwości ubiegania się o środki finansowe
na promocję certyfikowanych produktów.

Cały program szkoleń, prelekcji i wykładów dostępny jest na www.polagra-food.pl.

Źródło i fot.: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

 

 

 

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij