W dniach od 30 września do 4 października w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja targów POLAGRA TECH.

POLAGRA TECH jest wydarzeniem realizowanym z myślą o przedstawicielach branży producentów żywności. W ich trakcie prezentowane są maszyny i urządzenia, dzięki którym profesjonaliści branży będą mogli wprowadzić w swoich firmach rozwiązania procentujące dla nich w korzyściach biznesowych. To również idealne miejsce do zaprezentowania komponentów i dodatków do żywności. Na POLAGRA TECH poznać będzie można najnowsze rozwiązania pozwalające na dopieszczenie kubeczków smakowych i wrażeń estetycznych współczesnych konsumentów.

W ramach targów POLAGRA TECH odbędą się dwa salony. Pierwszy z nich, Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych, rozpocznie się już w niedzielę, 30 września – Dniem Piekarza i Cukiernika. Zaprezentowane na nim specjalistyczne rozwiązania zostaną uzupełnione o ofertę wystawców Salonu Technologii Spożywczych, który rozpocznie się dzień później, 1 października. Oba wydarzenia potrwają do 4 października. Targom towarzyszyć będą wydarzenia szczególnie atrakcyjne - będą to wyjątkowe, praktyczne konferencje i seminaria oraz inspirujące strefy pokazowe.

Atrakcyjne wydarzenia towarzyszące

W tym roku podczas targów odbędzie się kolejna odsłona cieszących się ogromną popularnością Otwartych Mistrzostw Polski w Formowaniu Drożdżówki Jedną Ręką. Wydarzenie to przyciąga szerokie grono widzów. Stworzono je specjalnie z myślą o piekarzach i cukiernikach, którzy mogą pochwalić się niezwykłymi zdolnościami i umiejętnościami warsztatowymi. Uczestnicy, którzy do tej pory mieli okazję wziąć udział w konkursie, zadziwili widzów i jurorów niewyobrażalnymi wynikami – najlepsi spośród nich potrafili w czasie krótszym niż 1 minuta wykręcić 10 drożdżówek. Jak wielokrotnie udowodnili, liczy się przede wszystkim technika – niektórzy zawodnicy trenują na długie miesiące przed Mistrzostwami.

Tradycyjnie w ramach targów odbędzie się również Forum Piekarskie i Cukiernicze, w czasie którego eksperci branży podzielą się praktyczną wiedzą i umiejętnościami przydatnymi w codziennej pracy. To tylko część atrakcji, jakie szykują organizatorzy i wystawcy. To właśnie w nich tkwi ogromna siła targów POLAGRA TECH, które są nie tylko szansą do zaprezentowania swojej oferty profesjonalnym zwiedzającym, ale również dostarczają wielu niezapomnianych emocji mogących kształtować pozytywne relacje biznesowe zarówno z nowo pozyskanymi kontrahentami, jak i ze stałymi współpracownikami.

Ekspercka wiedza wspierająca tradycyjne działania

Dodatkowym atutem targów POLAGRA TECH jest organizacja szkoleń i konferencji, na których profesjonaliści branży mogą poszerzyć swoją wiedzę, by zwiększyć zainteresowanie swoimi produktami wśród konsumentów. W tym roku odbędą się m.in. warsztaty, w czasie których eksperci marketingu przedstawią najciekawsze trendy promocyjne dopasowane do potrzeb biznesowych piekarzy i cukierników. W ramach największego szkolenia biznesowego, jakim są targi POLAGRA TECH, zrealizowane zostanie również szkolenie dotyczące RODO i związanych z nowym ustawodawstwem zmian mających zastosowanie w branży piekarniczej i cukierniczej.

Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych odbywa się w ramach targów POLAGRA TECH w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich co dwa lata. Tegoroczna edycja będzie mieć miejsce w dniach 30 września do 4 października 2018 roku. Dla profesjonalistów branży piekarniczej i cukierniczej to niezwykła szansa do zaprezentowania swoich najnowszych rozwiązań i produktów. Szansa, z której z pewnością opłaca się skorzystać. Oprócz Salonu Technologii Piekarskich i Cukierniczych w ramach targów Polagra Tech w dniu 1 października rozpocznie się Salon Technologii Spożywczych. Jednocześnie w tym samym czasie odbędą się też targi o komplementarnej tematyce: Taropak, Polimer Tech, 4 Print Week, Polagra Gastro, Invest Hotel oraz Smaki Regionów. Jedno jest pewne: jesienią tego roku w przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich atrakcji branżowych nie zabraknie.

 Źródło i fot.: Międzynarodowe Targi Poznańskie

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij