Siódma edycja Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL odbędzie się w dniach 12-14 września 2019 r. w Krakowie.

Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL zadebiutują w Krakowie. Do tej pory przez wiele lat odbywały się w Lublinie, a jeszcze wcześniej w Katowicach. Jednak po dogłębnym przeanalizowaniu aktualnej sytuacji w branży oraz po skonsultowaniu najbardziej dogodnej lokalizacji z ekspertami sektora piekarsko-cukierniczego organizatorzy zdecydowali się przenieść wydarzenie do Krakowa.

- Kraków to jedno z polskich miast najsilniej kojarzących się z wyśmienitym piekarnictwem i cukiernictwem – mówi Joanna Jasińska, dyrektorka targów BAKEPOL. – Będąc w Krakowie, właściwie na każdym kroku spotykamy piekarnie i cukiernie mogące pochwalić się wysokiej jakości produktami. Tę wysoką jakość pragniemy również widzieć jako nieodłączną część targów BAKEPOL. M.in. dlatego, po konsultacji z ekspertami branży i ze stale współpracującymi z nami firmami postanowiliśmy siódmą edycję wydarzenia zrealizować w tym właśnie mieście.

Targi dopiero za rok, jednak już teraz pewne jest, że w ich programie nie zabraknie inspirujących pokazów i wydarzeń. Ich częścią z pewnością będą Otwarte Mistrzostwa Polski w Formowaniu Drożdżówki Jedną Ręką. Będzie to kontynuacja tradycji rozpoczętej przy okazji szóstej edycji targów BAKEPOL. Wydarzenie cieszyło się tak wielkim zainteresowaniem i zebrało tak wiele pochlebnych opinii, że organizatorzy postanowili realizować je regularnie i na stałe wpisać je do kalendarium targowych wydarzeń.

Tak jak przy okazji poprzednich edycji, również i tym razem Międzynarodowe Targi Poznańskie jako organizator targów BAKEPOL dołożą starań, by pozyskać profesjonalnych zwiedzających zainteresowanych maszynami i urządzeniami do swoich zakładów produkcyjnych, maszynami i komponentami do piekarstwa oraz cukiernictwa, urządzeniami chłodniczymi, aparaturą kontrolno-pomiarową, asortymentem BHP, a także środkami transportu dla sektora piekarni i cukierni.

Już teraz zachęcamy do zarezerwowania w kalendarzach terminu siódmej edycji targów BAKEPOL i zaplanowania w czasie ich trwania prezentacji premier oferty swojej firmy. W dniach 12-14 września 2019 roku w Krakowie wspólnie będziemy poszukiwać nowych smaków, które skuszą współczesnych wymagających konsumentów. Zapraszamy do kontaktu i współtworzenia nowej odsłony Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL w Krakowie na jesieni 2019 roku.

Więcej informacji na temat targów BAKEPOL: www.bakepol.pl

Fot. i źródło. Targi BAKEPOL

 

 

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij