Najlepsi polscy cukiernicy, piekarze, eksperci i specjaliści z branży 28 sierpnia w hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem wspólnie świętowali 10-lecie powstania Akademii Mistrza, flagowego projektu ZT Kruszwica.

Akademia Mistrza jest tworzona przez ludzi i dla ludzi związanych z branżą cukierniczo-piekarską, którym zależy na jej prężnym rozwoju. To projekt pionierski i unikatowy w polskiej branży cukierniczo-piekarskiej. Na przestrzeni lat powstała unikalna sieć, oparta na pozytywnych relacjach i wzajemnym zaufaniu. Po 10 latach rozpoczyna się dla Akademii Mistrza nowa dekada. Projekt nadal będzie realizować postawione sobie cele – wsparcie rzemieślników w prowadzeniu biznesu oraz intensywną pracę na rzecz stabilnej i silnej branży.

Uroczysta Gala była podsumowaniem pracowitej dekady działalności Akademii oraz okazją do spotkania, zabawy i spędzenia czasu w gronie wybitnych osobistości środowiska cukierniczo-piekarskiego.

Program wydarzenia obfitował w liczne atrakcje. Podczas Gali założyciele Akademia Mistrza przede wszystkim podziękowali cukiernikom i piekarzom za wsparcie i zaangażowanie. To właśnie dzięki nim, jak podkreślała Katarzyna Noga – szefowa marketingu ZT Kruszwica i „matka założycielka” Akademii – mogliśmy świętować ten niezapomniany jubileusz. Podczas Gali ogłoszono również zwycięzcę konkursu ZT Kruszwica „Maestro Wypieków”, którym został Marcin Kaczor z cukierni S.R. Jaworscy z Wrocławia. Uroczystość swoim występem uświetnił Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów, a o najwyższej jakości oprawę muzyczną zadbał zespół Rifformacja. Goście świetnie się bawili, udowodniając, że do zabawy podchodzą z równie wielką pasją i zaangażowaniem, jak do cukierniczego rzemiosła.

Źródło i fot.: ZT "Kruszwica" S.A.

 

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij