18 października br. odbędzie się premiera książki autorstwa Caroline Khoo „Jestem tu tylko na deser. Makaroniki, babeczki, lody, gofry i inne smakołyki”.

Książka  „Jestem tu tylko na deser. Makaroniki, babeczki, lody, gofry i inne smakołyki”, podobnie jak tort, składa się z warstw-rozdziałów. W każdym z nim można znaleźć wskazówki oraz instrukcje krok po kroku, które pozwolą opanować najważniejsze techniki cukiernicze i realizować przepisy kuchenne. Rozdziały zostały także wzbogacone o inspiracje, które pomogą rozwinąć umiejętność tworzenia własnych deserów.

Źródło i fot.: www.ksiazki.promise.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij