Od przyszłego roku firma Kandy przechodzi w ręce nowego właściciela. Przedsiębiorstwem będzie kierował Dariusz Socik.

Dotychczasowi właściciele, Stanisław i Grażyna Socik, będą aktywnie uczestniczyć w życiu firmy, na stanowiskach Honorowego Prezesa i Honorowej Prezes. Ich doświadczenie oraz wiedza będą nieocenioną pomocą i wsparcie dla biznesu.

Kandy działa w branży przetwórstwa owoców od ponad 30 lat. Produkuje: owoce kandyzowane, nadzienia cukiernicze, komponenty dla mleczarstwa i lodziarstwa, galaretki cukiernicze, żele dekoracyjne, glazury. Dariusz Socik jest od lat związany, zarówno rodzinnie jak i zawodowo z Kandy, i swoją przyszłość wiąże właśnie z tym miejscem. Zmiana właściciela jest niezwykle ważnym krokiem dla firmy. - Mam zamiar kontynuować dotychczasową strategię rozwojową obraną przez rodziców - zapewnia Socik. - Kandy pozostanie rodzinnym przedsiębiorstwem z polskim kapitałem. 

Źródło i fot.: www.kandy.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij