Firma Kandy została uhonorowana Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu. Oznacza to, że znalazła się w zaszczytnym gronie najlepszych przedsiębiorstw w kraju.

Prestiżowe wyróżnienia przyznaje Business Center Club, największa w Polsce organizacja prywatnych przedsiębiorców. Kandy było dwukrotnie nominowane do nagrody. 26 stycznia 2019 roku, w Teatrze Wielkim w Warszawie, odbyła się uroczysta gala, podczas której firma otrzymała Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu.

Jury brało pod uwagę wskaźniki ekonomiczne, jakość i nowoczesność produktów, poziom inwestycji, działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne, a także zaangażowanie w działalność klubową.

Kandy to producent nadzień cukierniczych, żeli dekoracyjnych, glazur oraz owoców kandyzowanych (w tym bio). Zaopatruje również przemysł mleczarski (wsady do jogurtów, serków) i lodziarski (polewy, wsady).

Źródło: www.kandy.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij