W tym roku firma przygotowała wiele nowości – nie tylko lodowych! Do zdobycia 16 TV i 80 tabletów. A to nie koniec dobrych informacji, bo w tym roku seminaria odbędą się również w nowej lokalizacji – w Warszawie!

Seminaria lodziarskie Savpol to zaprezentowanie najnowszych trendów, nowości, rozwiązań i produktów, które premierę miały na największych targach lodziarskich SIGEP na początku roku 2019. Spotkania wspierają Partnerzy Savpol – czołowe firmy działające w branży: Fabbri, Valmar, Miran Ice Cones, Coldelite, Malongo, Dotykacka i Litex, które oferują rozwiązania dopasowane do obecnych wymagań rynku. Wszystko to, by umożliwić rozwój biznesu i spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. 

Organizator zaprasza na spotkania w 8 miastach (Gdańsk – 11 marca, Grudziądz – 12 marca, Warszawa – 14 marca, Poznań – 15 marca, Wrocław – 18 marca, Czeladź – 19 marca, Kraków – 21 marca, Rzeszów – 22 marca).

Więcej informacji na: www.savpol.pl/seminaria-lodziarskie-2019

Źródłom i fot.: Przedsiębiorstwo Savpol

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij