Mówi się że „nie szata zdobi człowieka”, ale w dzisiejszym świecie trudno sobie wyobrazić przedsiębiorstwo, które nie inwestuje środków w odróżnienie swojego wyrobu na rynku.

W przypadku branży spożywczej, piekarni, cukierni, lodziarni czy gastronomii, najbardziej oczywistym i najtańszym nośnikiem reklamowym jest samo opakowanie produktu. Dlatego tak dużym powodzeniem cieszą się wszelkiego rodzaju papiery pakowe, torebki, kubeczki, miseczki czy tacki z indywidualnym nadrukiem. W doskonały sposób to zapotrzebowanie zaspakaja oferta firmy KRAM SA, polskiego producenta opakowań jednorazowych. 

Bułka i spółka

W branży piekarniczej najczęściej stosowanym opakowaniem są wszelkiego rodzaju torebki papierowe. Szeroki asortyment zarówno pod względem rozmiarów jak i gramatury czy  rodzaju papieru, umożliwia dopasowanie do potrzeb i budżetu każdej piekarni. Indywidualne nadruki mogą być wykonywane zarówno na torebkach z papieru bielonego jak i brązowego. Ze względu na nowoczesną technologię dostępną w firmie KRAM SA możliwy jest nadruk w 8 kolorach. Dla bardziej wymagających klientów dostępne są także torebki z foliowym okienkiem umożliwiające ekspozycję zapakowanego produktu. 

Kawa raz

Kubki papierowe to produkt, przy którym personalizowany nadruk realizowany jest w firmie KRAM SA już od nakładu 1000 szt.  Kubki dostępne są w kilku różnych pojemnościach: 100 ml, 150 ml, 180 ml, 200 ml, 300 ml, 380 ml, 400 ml i 500 ml. Oprócz indywidualnych nadruków firma udostępnia własne projekty graficzne, zarówno w klasycznej jak i nowoczesnej stylistyce. Kawiarnie, cukiernie, piekarnie wydające gorące napoje na wynos, mają zatem szerokie pole do popisu w zakresie promocji.

Lody dla ochłody

Miseczka papierowa z firmowym nadrukiem to dla lodziarni idealny znak rozpoznawczy. Ciekawy projekt graficzny, dopasowany estetycznie do upodobań grupy docelowej z pewnością zostanie zauważony i doceniony przez Klientów. Lodziarniom, które jeszcze nie posiadają autorskiego projektu służy pomocą dział graficzny firmy KRAM SA. Klasyczne wzory odwołujące się do tradycji lodziarni czy nowoczesne nadruki podkreślające niekonwencjonalne receptury, to wyzwania, które graficy podejmują z przyjemnością. 

W stylu EKO

W odpowiedzi na coraz mocniej zauważalny nurt proekologiczny, w ofercie firmy KRAM pojawią się wkrótce biodegradowalne opakowania zgrzewalne z indywidualnym nadrukiem. Sprawdzą się one  w punktach gastronomicznych, które dbanie o środowisko naturalne mają wpisane w strategię marketingową firmy.

Źródło i fot.: www.kram-sa.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij