19 – 20 października 2019 r. w Arenie Gliwice już po raz kolejny odbędą się Targi Branżowe SAVPOL. Jedyne takie wydarzenie w Polsce skierowane do branży lodziarskiej, cukierniczej, piekarniczej i HoReCa.

Targi Branżowe Savpol to dwa dni targowe pełne atrakcyjncyh promocji i nowości przygotowanych przez kluczowych dostawców z branży. Na odwiedzających czekać będą wyjątkowe oferty, trendy branżowe, inspiracje, koncepty aranżacji lokalu, konkursy, pokazy Mistrzów Branży i wiele więcej atrakcji. Podczas targów nie zabraknie apetycznych wypieków, niebanalnych smakołyków, orzeźwiających lodów produkowanych na żywo, niepowtarzalnych ciast dekorowanych przez profesjonalistów oraz najlepszego sprzętu od topowych producentów w branży.


W czasie wydarzenia odbywać się będą liczne konkursy tematyczne. Uczestnicy zmierzą się między innymi w konkurencjach cukierniczych, dekoratorskich, a nawet gastronomicznych.


Targi są imprezą zamkniętą, dostępną tylko dla osób z branży – możliwość wstępu jedynie za okazaniem wejściówki.


Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu e-mailowego: targi@savpol.pl

 

Źródło i fot.: Savpol


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij