Tegoroczne "Spotkanie z Mistrzem" odbędzie się 10 września w Józefowie pod Warszawą. Gwiazdą pokazu będzie pochodzący z Florencji Francesco Elmi.

Francesco Elmi członek Akademii Włoskich Mistrzów Cukiernictwa, gwiazda kulinarnych programów telewizyjnych, wykładowca na Carpigiani Gelato University i twórca słynnej włoskiej cukierni "Regina di Quadri". Zbudował ścianę z czekolady, stworzył ważący blisko 100 kg ruchomy tort z klepsydrą na szczycie, przedstawiający "czas i nieskończoność". Na dziedzińcu florenckiego zabytku Palazzo Pitti, odtworzył jego jadalną wersję w miniaturze czym uświetnił pokaz mody Pitti Uomo.

Włoski mistrz cukierniczy przyjeżdża do Polski na zaproszenie Akademii Mistrza. Uczestnikom szkolenia nie tylko zdradzi swoje tajne receptury i techniki pracy, ale przede wszystkim podzieli się z nimi swoim wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zdobywanym na całym świecie.

Imprezy z cyklu "Spotkanie z Mistrzem" już na stałe wrosły w kalendarz najważniejszych wydarzeń branżowych w kraju. Jednym z najważniejszych celów Akademii Mistrza od początku było inspirowanie cukierników i przybliżanie im światowych trendów mówi Katarzyna Noga, szefowa działu marketingu Kruszwicy i jedna z założycielek akademii. "Spotkanie z Mistrzem to wydarzenie, które doskonale wpisuje się w naszą misję. Zapraszamy do kraju największe sławy światowego cukiernictwa, które mają ogromną wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim ogromną pasję i niesłabnący entuzjazm, którymi potrafią wspaniale zarażać innych".

Podczas wcześniejszych edycji wydarzenia, Polskę odwiedzili: Leonardo di Carlo, Walter Vogt i Jordi Bordas.

 

Źródło i fot.: Kruszwica


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij