Specjalista od składników, Bösch Boden Spies, postrzega ekologię jako rozwijający się rynek, szczególnie w segmencie suszonych owoców, orzechów i przekąsek - ale także w napojach.

Od początku roku Bösch Boden Spies oferuje owoce żurawiny swojego partnera Ocean Spray również w klasie ekologicznej. Dostępne są w postaci głęboko mrożonych, skoncentrowanych lub suszonych jagód. Owoc zapewnia kolorowe i smaczne akcenty w organicznych musli, batonach musli, napojach, lodach, mieszankach szlakowych, dodatkach do sałatek i innych organicznych przekąskach. Nowość w asortymencie Bösch Boden Spies: organiczne marakuja z Quicornac - dostępne jako bezpośredni sok i koncentrat - a także koncentrat pomidorowy z ekologicznej porannej gwiazdy (w postaci pasty Cold Break i Hot Break 28/30 lub 30/32). Uzupełniają organiczne składniki, które już znajdują się w istniejącym portfolio Bösch Boden Spies, takie jak acerola z Niagro (koncentrat soku, puree i mrożone), Goldenberries (Cape agrest - z Terrafertil, suszony), banan z Banalight (puree i mrożony) i ananas z Fruitlight (NFC) i jagody z Les Bleuets (mrożone).

Źródło i fot.: Bösch Boden Spies


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij