Firma została laureatem konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki. Jury doceniło zróżnicowany i rosnący eksport do kilkunastu krajów na całym świecie.

Kandy wysyła za granicę głównie owoce kandyzowane oraz termostabilne nadzienia cukiernicze Lauretta. W latach 2012-2019 eksport wzrósł niemal 9-krotnie. Kapituła konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki, organizowanego przez Business Center Club, wyróżniła Kandy za sukcesy na rynkach międzynarodowych.

Bardzo cieszy nas ta nagroda i fakt, że dostrzeżono naszą obecność na świecie – mówi Dariusz Socik, właściciel. - Obecnie eksport stanowi ok. 10% sprzedaży. Wysyłamy towar do kilkunastu krajów. Coraz częściej także poza Unię Europejską. To bardzo obiecujący kierunek ekspansji.

 

 

Źródło i fot.: Kandy


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij