Ula Stępniak - przedsiębiorczyni, właścicielka biznesu edukacyjnego ulastepniak.pl, właścicielka pracowni cukierniczej Słodki Muffin. To właśnie ona wpadła na pomysł zorganizowania wydarzenia skierowanego specjalnie do osób ze słodkiej branży.

Konferencja skierowana jest do osób, które marzą o własnym słodkim biznesie, a które boją się podjąć decyzję czy to dobry moment na jego otwarcie, albo takich, które już ten słodki kącik mają ale nie wiedzą jak go wypromować, jak dotrzeć do klientów, jak podwoić lub potroić swoje przychody.

Podczas Słodkiej Konferencji uczestnicy dowiedzą się między innymi:

- jak pozyskać klientów

- jak mówić i pisać, żeby być zauważonym przez media

- jak się promować w sieci

- jakie są nasze prawa w starciu z Inspekcją Sanitarną

- jak zyskać pewność siebie

Na Konferencji wystąpią:

  • Urszula Stępniak (organizatorka i pomysłodawczyni Słodkiej Konferencji, właścicielka biznesu edukacyjnego ulastepniak.pl i pracowni Słodki Muffin)
  • Urszula Janusz (cukiernik, właścicielka firmy Słodki Stół),
  • Angelika Chwyć (dekoratorka cukiernicza, projektantka),
  • Marta Teterycz (HACCP Wspomagamy Gastronomię),
  • Magdalena Sadowska (specjalistka w marketingu online),
  • Agnieszka Danowska (specjalistka ds. PR i komunikacji w branży gastronomicznej i cukierniczej),
  • Joanna Sławińska (trener mentalny)

 

Konferencja ma charakter edukacyjno-rozwojowy. Wszystkie prelegentki to kobiety, które podzielą się doświadczeniami ze swoich biznesów i sposobami na to, jak w konkretnych sytuacjach sobie radzić, jak się przygotować by dalej z pasją prowadzić słodki biznes.

Podczas wydarzenia będzie czas na zdobycie wartościowej merytorycznej wiedzy, rozmowy w kuluarach o swoich biznesach, poznanie siebie, kontakt z dostawcami w słodkim biznesie, możliwość kontaktu z mediami z branży.

Słodka Konferencja odbędzie się 26 stycznia w Łodzi (hotel Ambasador Premium). Szczegóły dotyczące agendy, prelegentów dostępne na stronie konferencji: http://slodkakonferencja.pl  oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/slodkakonferencja/.

Jeśli chcesz wystąpić na Słodkiej Konferencji w charakterze partnera wydarzenia skontaktuj się na adres: partnerzy@slodkakonferencja.pl

 

Źródło i fot.: Słodka Konferencja

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij