W dniach 9-13 marca 2020 r. w ośmiu miastach w Polsce odbędzie się kolejna edycja Seminariów Lodziarskich organizowanych przez firmę Savpol.

Podczas Seminariów nie zabraknie prezentacji nowinek przywiezionych prosto z Rimini z targów SIGEP, aktualnych oraz nadchodzących trendów w branży, testowania maszyn i degustacji nowatorskich smaków lodów.  Ponadto uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję do zdobycia atrakcyjnych upominków. Seminaria odbędą się w następujących lokalizacjach: Gdańsku, Grudziądzu, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Czeladzi, Krakowie i Rzeszowie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Więcej informacji na http://savpol.pl/seminaria-lodziarskie-2020


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij