E-learnig to świetne rozwiązanie nie tylko na czas pandemii! Ale teraz, gdy o tradycyjnych szkoleniach musimy na pewien czas zapomnieć, nauka za pośrednictwem nowoczesnych technologii, to najlepszy sposób, by podnosić swoje kompetencje zawodowe.

Aby dostęp do tak potrzebnej dziś wiedzy był jeszcze łatwiejszy Akademia Mistrza Biznesu, postanowiła nieodpłatnie udostępnić dostęp do jednego ze stworzonych przez siebie szkoleń biznesowych, dedykowanych przedstawicielom branży piekarniczo-cukierniczej. - Mam nadzieję, że zgromadzona w tym szkoleniu wiedza - rzetelna, praktyczna i „szyta na cukierniczą miarę”, pozwoli właścicielom zakładów i osobom, które nimi zarządzają, jeszcze lepiej organizować pracę w przedsiębiorstwach i ułatwi wyjście z obecnego kryzysu - mówi Marek Kopernik z działu marketingu ZT Kruszwica, koordynator Akademii Mistrza Biznesu. - Dlatego postanowiliśmy udostępnić nasze unikatowe narzędzie, by mogło z niego skorzystać jak najwięcej cukierni i piekarni.

Akademia Mistrza Biznesu to e-learningowa platforma edukacyjna, dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca. Pełny kurs AMB składa się z sześciu modułów: Zespół, Prawo, Przywództwo, Finanse, Sprzedaż, Marketing. Każdy z modułów został stworzony przez ekspertów z danej dziedziny, od wielu lat ściśle związanych z  branżą cukierniczą i piekarniczą. - Dzięki współpracy z wybitnymi specjalistami z zakresu m.in. prawa, marketingu, finansów itd., którzy na co dzień działają w branży cukierniczej, nasze szkolenie jest dopasowane do potrzeb adresatów. - Problematyczne, często zawiłe treści, prezentujemy w bardzo przyjaznej formie, bo zdajemy sobie sprawę, że e-learning wymaga od uczestników szkolenia wyjątkowej koncentracji i samodyscypliny. Jeśli nauka, staje się przyjemnością, znacznie chętniej siadamy przed komputerem i łatwiej przyswajamy wiedzę. Jednocześnie zadbaliśmy o to, by zarówno uczestnik szkolenia, na bieżąco mógł sprawdzać poziom przyswojenia wiedzy. Służą temu kończące każdy temat testy i końcowy „Raport z ewaluacji” - dodaje Marek Kopernik.

E-szkolenia AMB nie zostały stworzone z myślą o pandemii, dziś jednak to wyjątkowe narzędzie staje się wyjątkowo potrzebne i użyteczne. - Elastyczna forma nauki - możemy usiąść do komputera wszędzie i w każdym momencie, a do tego spędzić na nauce tyle czasu ile chcemy - to ogromna wartość szkolenia, zwłaszcza w tak wyjątkowej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy. Dlatego zachęcam, by skorzystać z naszej propozycji i bezpłatnie podnieść swoje kwalifikacje biznesowe - dodaje Marek Kopernik.

Uzyskanie dostępu do szkolenia jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę internetową projektu https://elearning.lp2.akademiamistrza.pl/ i za jego pośrednictwem w łatwy i szybki sposób otrzymać dostęp do szkolenia.

Źródło o fot.: ZT Kruszwica


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij