Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców, władz lokalnych, instytucji wspierających biznes - "Forma rodzinna. Jak bezpiecznie przekazać władzę i własność?". Szkolenie poprowadzi Katarzyna Wielocha.

Przekaż mądrze firmę

Czy wiesz, że w drugim pokoleniu firmy rodzinne prowadzi jedynie 30% następców, a w trzecim jedynie 6%? Dlaczego? Bo w większości, proces sukcesji został źle przygotowany. „Sukcesja w firmach rodzinnych”, to już trzecia edycja cieszącego się wielkim zainteresowaniem szkolenia dedykowanego procesowi przekazywania przez właściciela firmy, władzy i własności swoim następcom. Dostosujemy się do wymogów nowej rzeczywistości i szkolenie będzie tym razem prowadzone w formie online. Jednak przeżycia będą tak samo mocne,a atmosfera tak samo wesoła.

TE WARSZTATY, TO PRZEDE WSZYSTKIM ZYSKANIE GŁĘBOKIEJ ŚWIADOMOŚCI PROCESU SUKCESJI.

To focus na to, jak wygląda wieloletnie przygotowanie się do przekazania, czy do przejęcia firmy. Zobaczysz, na jakim etapie jesteś w swoim procesie sukcesyjnym. Jeśli masz już potencjalnego sukcesora lub sam jesteś sukcesorem, sprawdzisz, czy jest to odpowiednia osoba do kontynuacji misji firmy. Wyjdziesz z dwoma najważniejszymi słowami dla procesu sukcesji KOMUNIKACJA i WARTOŚCI. Bez zrozumienia tego, co kryje się, pod tymi dwoma słowami, nie znajdziesz się w szczęśliwych 30% kontynuowanych biznesów w drugim pokoleniu.

Co dodatkowo?

Otrzymasz materiały ze skondensowaną wiedzą prawną na temat zarządcy sukcesyjnego i możliwości ustanowienia sukcesora za życia właściciela firmy. Dowiesz się dokładnie, jaki powinien być Twój sukcesor lub Ty sam, jeśli chcesz przejąć firmę. Zobaczysz jak wiele grup interesów jest w Twojej firmie i rodzinie, o których do tej pory nie myślałeś. Spojrzysz na ten proces z 7 perspektyw, jedna z ciekawszych perspektyw to punkt widzenia pominiętego sukcesora. To bardzo emocjonalne doświadczenia.

Szkolenie dedykowane jest dla przedsiębiorców, zarówno nestorów, jak i sukcesorów, instytucji wspierających biznes i władz lokalnych i prowadzone jest w ramach pomocy de minimis.

Gdzie i kiedy?

28.04.2020 wtorek
godzina 09.30- 13.30
szkolenie online

Szkolenie jest bezpłatne, organizowane w ramach pomocy de minimis przez Sieć Badawczą Łukasiewicz- Instytut Technologii Eksploatacji.Trener prowadzący- Katarzyna Wielocha.
Zapisy: k.wielocha@TrenerKey.pl tel. 602 292 118

Po zapisie otrzymasz link do platformy szkoleniowej.

Źródło: www.trenerkey.pl

Fot.: iStock


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij