Firma po raz drugi otrzymała prestiżowy tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Eksporter. Kandy doceniono za efektywne działania na rynkach zagranicznych oraz skuteczną promocję polskich produktów.

Nadzienia Lauretta, żele Cristalli, glazury Ascanio i komponenty do lodów Serena dostępne są obecnie w kilkunastu krajach. - Mimo trudnego roku i ograniczeń związanych z pandemią COVID-19 nasz eksport wzrósł - mówi Dariusz Socik, dyrektor zarządzający Kandy. -  Udało nam się pozyskać nowe kontrakty i nawiązać współpracę z odbiorcami w Nigerii czy Arabii Saudyjskiej.  Dzięki temu, możemy zachować ciągłość produkcji i zatrudnienia.

Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki potwierdza, że firma jest wiarygodnym i rzetelnym partnerem na arenie międzynarodowej. Konkurs organizowany jest przez Business Center Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli.

Więcej informacji na stronie: www.lauretta.eu

Źródło i fot.: Kandy


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij