24 stycznia odbędzie się druga edycja Słodkiej Konferencji, organizowanej przez Urszulę Stępniak. Wydarzenie poświęcone w całości rozwojowi autorskich pracowni cukierniczych odbędzie się online.

Autorskie pracownie to ważna część na polskiej mapie cukiernictwa z uwagi na kilka faktów: po pierwsze, jest to potężna liczba mikrofirm, po drugie – jest ta gałąź w branży, która najmocniej stawia na rozwój, poszukiwanie nowych rozwiązań, pracę zgodnie ze światowymi trendami.

Wystarczy spojrzeć np. na facebookową grupę prowadzoną przez Urszulę Stępniak (https://www.facebook.com/groups/440567193088122), organizatorkę wydarzenia, aby zobaczyć, że prezentowane słodkości wyprzedzają często swoją innowacyjną formą, czy połączeniem smaków całą branżę.

Biznes ten na nowinki stawia także, jeśli chodzi o marketing i promocję. Wiele pracowni po mistrzowsku poradziło sobie z pandemią właśnie dzięki temu, że postawiły na online i właśnie ten temat będzie przyświecał wydarzeniu.

W trakcie Słodkiej Konferencji zaplanowane zostały cztery prelekcje, z czego aż trzy bardzo mocno wiążą się z promocją autorskich wypieków w internecie. Dlatego też możemy liczyć na merytoryczną wiedzę w tym zakresie, którą przedstawią specjalistki:

  • Magdalena Sadowska, specjalistka od marketingu i sprzedaży online,
  • Justyna Porowska, mistrzyni fotografii kulinarnej,
  • Martyna Bliga, ekspert od Instagrama.

Wystąpi także sama Organizatorka, konsultant i ekspert pomagający zrobić ze swojej pracowni rentowny biznes, a także kreatorka smaku i doskonała cukierniczka. Prelekcja Urszuli Stępniak zaplanowana jest jako ostatnia podczas dnia konferencji, jednak warto zostać do końca.

Wydarzenie odbędzie się 24 stycznia w godzinach 10-14. Dostęp do konferencji jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz na stronie: http://slodkakonferencja.pl/ Zapraszamy!

Źródło i fot.: Ula Stępniak, Słodka konferencja


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij